روده ایران افزایش سرمربی برنامه فوتبال

روده: ایران افزایش سرمربی برنامه فوتبال جام جهانی برنامه ریزی تیم ملی ایران سرمربی تیم ملی

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی بروزترین توصیه صندوق بین‌المللی پول جهت زیاد کردن رشد اقتصادی کشور عزیزمان ایران

یکی از مدیران ارشد صندوق بین‌المللی پول از سیاست‌گذاران ایرانی خواست به اصلاح سیستم بانکی که با رویه فعلی، استقراض شرکتهای کوچک و میانگین را سخت کرده است بپرداز

بروزترین توصیه صندوق بین‌المللی پول جهت زیاد کردن رشد اقتصادی کشور عزیزمان ایران

بروزترین توصیه صندوق بین المللی پول جهت زیاد کردن رشد اقتصادی ایران

عبارات مهم : ایران

یکی از مدیران ارشد صندوق بین المللی پول از سیاست گذاران ایرانی خواست به اصلاح سیستم بانکی که با رویه فعلی، استقراض شرکتهای کوچک و میانگین را سخت کرده است بپردازند.

به گزارش ایسنا به نقل از بلومبرگ، به گفته جهاد آزور – مدیر منطقه خاورمیانه و آسیای مرکزی صندوق بین المللی پول- دولت کشور عزیزمان ایران نیاز دارد تا اصلاحات اقتصادی را با سرعت بیشتری اجرا کند که یکی از آنها با توجه به تصمیم احتمالی دونالد ترامپ – مدیر جمهور آمریکا – جهت ترک توافق اتمی سال ۲۰۱۵، اصلاحات ساختاری و اساسی در سیستم بانکی این کشور است.

وی در جریان مصاحبه ای گفت: این احتمال که آمریکا از توافق هسته ای خارج خواهد شد باعث ایجاد بلاتکلیفی می شود و جهت از بین بردن این بلاتکلیفی و ثبات بخشیدن به بازار باید کارهایی انجام داد.

بروزترین توصیه صندوق بین‌المللی پول جهت زیاد کردن رشد اقتصادی کشور عزیزمان ایران

ترامپ تا دوازدهم ماه میلادی کنونی وقت دارد در خصوص ترک توافق هسته ای تصمیم بگیرد. مقامات ایرانی اخیرا اقدام به یکسان سازی قیمت ارز کرده اند و همچنین بانک مرکزی عرضه ارز را در وقت کنونی متوقف و انتقال ارز به وسیله صرافی ها از طریق سیستم حواله را ممنوع کرده است.

آزور با حمایت از این کارها گفت: یکسان سازی قیمت ارز به از بین بردن تحریفات بازار و اصلاح مسابقه پذیری کمک می کند و به تدریج کسری بودجه کشور عزیزمان ایران که طبق تخمین های صندوق به ۲.۷ درصد از تولید ناخالص داخلی تا سال ۲۰۱۷ رسیده است را کم کردن می دهد و به اقتصاد کمک می کند تنظیم شود.

یکی از مدیران ارشد صندوق بین‌المللی پول از سیاست‌گذاران ایرانی خواست به اصلاح سیستم بانکی که با رویه فعلی، استقراض شرکتهای کوچک و میانگین را سخت کرده است بپرداز

وی اظهار کرد: صندوق بین المللی پول بارها از دولت کشور عزیزمان ایران خواسته است نهادهای وام دهنده را بازسازی و سرمایه آن ها را زیاد کردن دهد. اگر می خواهید سطح رشد خود را زیاد کردن دهید باید دسترسی به منابع مالی را اصلاح دهید و این امر مستلزم سیستم بانکی خوب است.

او گفت: بایستی قیمت ها سطح خاصی از ثابت را نشان دهند و بخش شخصی امکان یابد به سرمایه گذاری علاقه مند شود.

واژه های کلیدی: ایران | توافق | سیستم | صندوق | مرکزی | ایرانی | اقتصادی | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs