روده ایران افزایش سرمربی برنامه فوتبال

روده: ایران افزایش سرمربی برنامه فوتبال جام جهانی برنامه ریزی تیم ملی ایران سرمربی تیم ملی

گت بلاگز اخبار حوادث قصد آزار و اذیت جنسی او را داشتم

بالاخره قاتل دانش آموز ١٠ساله مشهدی لب به اعتراف گشود و انگیزه اش از این جنایت هولناک را فاش کرد. این قاتل جوان بعد از بازداشت از سوی پلیس در تازه ترین اظهاراتش

قصد آزار و اذیت جنسی او را داشتم

قصد آزار و اذیت جنسی او را داشتم

عبارات مهم : جنایت

بالاخره قاتل دانش آموز ١٠ساله مشهدی لب به اعتراف گشود و انگیزه اش از این جنایت هولناک را فاش کرد. این قاتل جوان بعد از بازداشت از سوی پلیس در تازه ترین اظهاراتش راجع به انگیزه و علت این جنایت به ماموران گفت: «من قصد آزار جنسی و تجاوز به کودک را داشتم، ولی هنگامی که با مقاومت او مواجه شدم و به هدفم نرسیدم، از شدت خشم او را به قتل رساندم.» این بیانات درحالی از سوی عامل این جنایت مطرح شد که او پیش از این مدعی شده است بود محمدحسین ١٠ساله را به علت نداشتن کرایه به قتل رسانده بود.

قصد آزار و اذیت جنسی او را داشتم

متهم این پرونده که چند روزی است در بازداشت پلیس هست، درنهایت در برابر بازجویی های ماموران آگاهی تاب نیاورد و از حقیقت ماجرای این جنایت هولناک پرده برداشت. به گفته قاضی حسن حیدری، معاون سیاسی و امنیتی دادستان مرکز خراسان رضوی، متهم در بیانات اولیه اش مدعی بود کودک ١٠ساله مشهدی را به علت ندادن کرایه به قتل رسانده هست، ولی درنهایت در برابر شواهد و دلایل مستندی که به وسیله کارآگاهان جنایی آگاهی و با دستورات قاضی خاص قتل عمد جمع آوری شده است بود، چاره ای جز اعتراف نداشت و انگیزه خود از ارتکاب قتل کودک ١٠ساله مشهدی را آزار و اذیت جنسی اعلام کرد. بنا بر اعترافات تازه این متهم؛ او محمدحسین ١٠ساله را بعد از سوارکردن، کف ماشین نشانده تا هیچ کس متوجه حضور این کودک در خودروی او نشود: «وقتی به بزرگراه فرعی رسیدیم، او متوجه نیت من شد.

می خواست خودش را از ماشین به بیرون پرتاب کند، ولی من مانع او شدم.» به گفته معاون دادستان مرکز خراسان رضوی همچنین متهم ٢٧ساله پرونده کودک کشی در بخش دیگری از اعترافاتش عنوان کرده: «کنار بزرگراه توقف کردم، لباس های او را از تنش بیرون آوردم و دست و پایش را با طناب قرمز رنگی بستم و او را در صندوق عقب انداختم تا سروصدا نکند.»

بالاخره قاتل دانش آموز ١٠ساله مشهدی لب به اعتراف گشود و انگیزه اش از این جنایت هولناک را فاش کرد. این قاتل جوان بعد از بازداشت از سوی پلیس در تازه ترین اظهاراتش

متهم سپس به سمت مکان خلوتی در همان حوالی رفته و در نزدیکی یک کارخانه بتن سازی جهت اجرای نقشه شوم خود دست به کار می شود: «می خواستم او را مورد آزار قرار بدهم، ولی باز هم مقاومت کرد، من که خیلی عصبانی شده است بودم، با سنگی که کنار دستم بود، چند ضربه به سر او زدم و بعد هم با یک چاقوی میوه خوری چند ضربه به بدن او زدم و فرار کردم.»

قاضی همچنین به تاکیدات دادستان مرکز خراسان رضوی جهت پیگیری جدی و سریع این پرونده حساس نیز اشاره کرد و گفت: «زمانی که وقوع قتل دانش آموز ١٠ساله مشهدی گزارش شد، دادستان مرکز استان، بلافاصله دستورات خاص ای را جهت شناسایی و دستگیری عامل یا عاملان این جنایت صادر کرد و همه عوامل قضائی و انتظامی را مکلف ساخت تا با بسیج همه امکانات به پیگیری این پرونده بپردازند. بر همین اساس، گروه خاص ای از کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی تشکیل و درنهایت متهم ٣٦ساعت بعد از وقوع اتفاق شناسایی و دستگیر شد.

شهروند

واژه های کلیدی: جنایت | انگیزه | پرونده | پلیس آگاهی | خراسان رضوی | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs